KKK_full1


 

Mirek NeinertMirosław Neinert

Dyrektor Festiwalu

Dyrektor Teatru Korez i nas wszystkich, którzy przygotowujemy festiwal. Aktor teatralny i filmowy, reżyser i konferansjer. Wielki myśliciel: wymyślił Katowicki Karnawał Komedii i Letni Ogród Teatralny. Znaki szczególne: fajka i buty w doskonałym stylu! Ślązak z wyboru, wyjątkowa osobowość śląskiego świata kultury. Miniony rok to kolejne sukcesy: szesnasta edycja Letniego Ogrodu Teatralnego, siódma odsłona Katowickiego Karnawału Komedii, pełna sala teatralna na spektaklach – niezmienna popularność Cholonka, Kolegi Mela Gibsona, Pojedynku oraz Swingu.

 


 

robert talarczykRobert Talarczyk

Dyrektor Teatru Śląskiego im. Stanisława Wyspiańskiego

Niemożliwy do zaszufladkowania. Z powołania reżyser, z wykształcenia aktor, z zamiłowania scenarzysta i dramaturg. Z pochodzenia Ślązak, z „wymarzenia” dyrektor Teatru Śląskiego w Katowicach. Wyreżyserował kilkadziesiąt spektakli opartych m.in. na tekstach Zelenki, Bułhakowa, Kutza, Haška i Whartona. Kolekcjoner ogólnopolskich nagród teatralnych. Miłośnik artystycznych wspomnień i śląskich historii. Fanatyk Katowic i Portugalii.


KKK_MarcinKrupa_03minMarcin Krupa

Prezydent Katowic

Z wykształcenia inżynier transportu, z zamiłowania muzyk i motocyklista, który o mały włos nie został licencjonowanym kierowcą rajdowym. Fan Republiki, Marillion i Yes, do dzisiaj poradzi zagrać na harmonijce ustnej i klawiszach. Karierę muzyczną porzucił jednak dla naukowej, a naukową dla pracy w samorządzie. Swoje obowiązki wykonuje śpiewająco, co docenili mieszkańcy Katowic i nagrodzili go wygraną w wyborach prezydenckich. Przed nim kolejne lata ciężkiej pracy i rzadkie chwile odpoczynku m.in. na spektaklach Katowickiego Karnawału Komedii.


jasiokBogusław B. Jasiok

Dyrektor ds. Produkcji


 

jeremiJeremi Astaszow

Foto | Grafika | WWW


 

rybicka1Agnieszka Rybicka

PR


 

Czynny udział w realizacji 8. Katowickiego Karnawału Komedii biorą:

Sergiusz Brożek, Barbara Chodacka, Małgorzata Długowska, Sławomir Jastrzębski, Hanna Kałamarz, Cezary Kruszyna, Izabela Mikrut, Małgorzata Sadlik, Ksymena Zawada oraz zespół realizacyjny Teatru Śląskiego. Dziękujemy!

Back To Top